Избор Охрид навечер

The Bulbs вечерва настапуваат во Gossip

Охрид, 16. октомври 2015 (ОХРИДПРЕС) – Членовите на триото The Bulbs вечерва ќе настапуваат пред охридската публика во Gossip Lounge Bar.

Дејан, Мартин и Виктор, ќе се претстават со репертоар на популарни рок и поп-рок хитови. Членовите продолжуваат и со соло кариерите и соло настапите низ локалите, но настапуваат и како трио.

Резервации за свирката посетителите е пожелно да направат на телефоните: 070/844-526 и 078/380-600.

Свирката е со почеток во 22 часот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

gossip-640x360

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука