Избор Охрид навечер

Во сабота и недела староградска музика во Кадмо Lounge bar

Охрид, 15. октомври 2015 (ОХРИДПРЕС) – И овој викенд љубителите на традиционалната музика ќе можат да потпевнуваат со Кадмо бенд на староградските вечери.

Утревечер и во недела во Кадмо Lounge bar продолжуваат староградските вечери.

Од Кадмо Lounge bar ги покануваат посетителите во пријатна атмосфера со добро друштво да се препуштат и на прекрасните вкусови на понудените специјалитети и пијалоци. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

kadmo3

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука