Избор Охрид навечер

Во првата недела од април „Whisky Sunday“ во Кадмо кафе бар

Охрид, 29. март 2016 (ОХРИДПРЕС) – Во недела, 3-ти април, посетителите на објектот на кафе барот Кадмо, ќе бидат дел од уште една целодневна акција и забава „Whisky Sunday“.

Тимот на Кадмо најавува дека ќе има промотивна цена на сите Виски пијалоци, по цена од 100 денари.

Овој вид на тематски денови, забави и настани, кои ги организираат од инвентивниот тим на Кадмо, се позитивно оценети од страна на гостите и посетителите и стануваат се попопуларни. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука