Забава

After work забава во „Corner“ со Band Slide & Flash

Охрид, 3. мај 2016 (ОХРИДПРЕС) – За помалку од еден месец постоење, охридското бистро „Corner“ се наметна како едно од омилените места на охриѓани за првото утринско кафе, но и за проверена забава во попладневните и вечерните часови.

Како вистинско освежување во Охрид, за денес Ви нудат After work забава со Band Slide & Flash на терасата на „Corner“ со почеток во 16:30 часот. Како дополнување, од „Corner“ нудат и промоција на еден литар Absolut вотка, која во комбинација со три Red Bull се нуди по цена од 2.199 денари.

bistrocorner5Секако едно од местата кои ќе бидат хит ова лето и местото каде „започнува чаршијата“. Бистро „Corner“ се наоѓа кај двојниот кружен тек, наспроти „Охридска банка“.

Наскоро очекувајте и многу изненадувања од „Corner“ и Супер радио. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука