Економија Избор

Акција во „Гир Риг“ – Опремете ја вашата дневна соба

Охрид, 24. септември 2016 (ОХРИДПРЕС) – Салоните за мебел „Гир Риг“ во Охрид, Битола и Кичево со нова акција за своите потрошувачи.

– Опремете ја Вашата дневна соба во текот на акциската недела со квалитетен мебел по екстра ниски цени. Акцијата трае од 26-ти септември до први октомври 2016 година, информираат од „Гир Риг“.

akcijagirrigСите модели кои се нудат во оваа акција, како и целокупниот асортиман на „Гир Риг“ можете да го погледнете во нивните салони во Охрид, Битола и Кичево. За дополнителни информации Ви стои на располагање и веб порталот на компанијата. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: Гир Риг

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука