Забава Избор

Аfterwork забава во бистро Корнер со шоу на Жанко Зш

Охрид, 15. декември 2017 (ОХРИДПРЕС) – Од бистро Корнер најавуваат дека денешната afrerwork забава ќе биде поинаква и многу позабавна.

Забавата почнува после 17:00 часот со настап во живо на „Bongas and gutares“. После 22:00 часот забавата ќе премине во рацете на Дј Крези Славе, а за добрата атмосфера на посетителите ќе има посебно изненадување, водителот од Супер радио Жанко Зш Голабоски кој ќе настапи со своја шоу програма.

corner1512Овој пат за добра забава ќе има специјална промоција на Тиквеш вина, по цена од 500 денари, а комбинирана мезе даска само денес посетителите ја добиваат по промотивна цена од 200 денари.

– Бидете дел од најубавите забави во градот, порачуваат од бистро Корнер. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука