Забава Избор

Old School Techno во Discoteque Park во Охрид на 13-ти јули

Охрид, 3. јули 2019 (ОХРИДПРЕС) – Во сабота на 13-ти јули ќе се одржи 4-та епизода на „Old School Techno @ Discoteque Park во Охрид.

Организаторите испраќаат покана до сите за одлична забава со Специјалниот гостин на вечерта Nennat Omen.

За добра забава ќе се погрижат и Micky La Freak, Dj Nasty deluxe и Philip Ackowsky. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука

Слични објави