Избор Охрид навечер

Даниел Јовески вечерва во „Gossip Lounge Bar“

Охрид, 10. април 2015 (ОХРИДПРЕС) – Забавите во „Gossip Lounge Bar“ продолжуваат со настапи на охридските музичари.

Вечерва ќе има специјална забава во живо со настап на охридскиот музичар Даниел Јовески, кој ќе се претстави на конги.

Во останатите денови од продолжениот празничен викенд во „Gossip Lounge Bar“ ќе има многу изненадувања, забава и понуда на пијалоци по промотивни цени за сите охриѓани, но и туристи кои ќе го посетат локалот.

Утревечер ќе следи популарното Џими Шоу, додека во недела, ќе настапат младите музичари од бендот „Limitless“. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

gossipohridnavecer

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука

Слични објави