Економија Избор ТОП ВЕСТИ

Оглас за вработување: СА-ЕЛ Охрид вработува лице со основни познавања на дигитален маркетинг и графички дизајн

Охрид, 19. август 2019 (ОХРИДПРЕС) – Конфекција СА-ЕЛ Охрид има потреба од вработување на лице со основни познавања на дигитален маркетинг и графички дизајн.

Дополнителни информации сите заинтересирани можат да добијат на телефонот: 046/258-345. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука