Економија Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Финално одбројување: Уште 7 дена за пријавување на наградната игра „Тамаро“ и Витаминка се СУПЕР бренд, одиме во Дизниленд!

Охрид, 21. август 2019 (ОХРИДПРЕС) – Време е за финалното одбројување. Остана уште една недела можност за учество во МЕГА проектот „Тамаро“ и Витаминка се СУПЕР бренд, одиме во Дизниленд.

Во рамките на проектот „Тамаро“ и Витаминка водат две лица кои ќе имаат најмногу среќа во неповторливиот Дизни Парк во преубавиот Париз.

– Пријавувањето е до среда, 28-ми август, а сите заинтересирани можат тоа да го сторат на два начини: – Купете „Стоби флипс“ во некој од „Тамаро“ маркетите во Охрид и Струга, личните податоци (име, презиме, телефон и контакт) испратете ги преку SMS порака, заедно со кодот на фискалната сметка на телефонскиот број 078/308-426 или во посебно обележаните кутии, кои се поставени во сите маркети во Охрид и Струга, одложете ја фискалната сметка, секако со вашите податоци. Очекувајте го големото финале на крајот на август, порачуваат организаторите.

Време е за Париз, време е за Дизниленд. Побрзајте.

„Тамаро“ и Витаминка се СУПЕР бренд, одиме во Дизниленд! (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука