Економија Избор ТОП ВЕСТИ

Boutique hotel & bar Mozzafiato вработува: Потребни се готвачи и помошници во кујна

Охрид, 4. ноември 2019 (ОХРИДПРЕС) – Новиот Boutique hotel & bar Mozzafiato распишува оглас за вработување.

– Бидете дел од тимот на новиот Boutique hotel & bar Mozzafiato – Ohrid на Кеј „Македонија“, во срцето на Охрид. Потребни се готвачи и помошници во кујна. Нудиме супер услови за работа, осигурување, одлична плата, слободен ден, можност за напредување и шанса да бидете дел од приказната која внесе вистинска свежина во градот. Сите заинтересирани дополнителни информации можат да добијат на телефонот 078 304 877, информираат од Boutique hotel & bar Mozzafiato. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука

Слични објави