Забава Избор Охрид ТОП ВЕСТИ Туризам

Камелеон и MusaiQ овој викенд во Boutique hotel & bar Mozzafiato

Охрид, 5. ноември 2019 (ОХРИДПРЕС) – По супер успешниот викенд на отворањето, продолжуваат забавите во Boutique hotel & bar Mozzafiato.

– Во петок, на 8-ми ноември повелете на супер забава со нашите – едни и единствени и секогаш одлични Камелеон. Веќе следниот ден, во сабота, на 9-ти ноември, имаме денска забава по 13:00 часот со Dj Јане, а вечерта за прв пат во Охрид доаѓаат уште едни мајстори на ноќните свирки, групата MusaiQ. Бидете дел од најдобрата забава во градот, порачуваат од Boutique hotel & bar Mozzafiato на Кеј „Македонија“.

Сите заинтересирани можат да резервираат навреме на телефонот 076 211 123. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука

Слични објави