Забава ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид ТОП ВЕСТИ

Mozzafiato weekend: Вечерва врвна забава со одличните Камелеон

Охрид, 8. ноември 2019 (ОХРИДПРЕС) – Mozzafiato викендот започнува вечерва со врвна забава и првиот настап на новиот подиум за одличните Камелеон.

– Вечерва по 21:30 часот повелете на супер забава со нашите – охридски и секогаш одлични Камелеон. Да уживаме заедно со мајсторите на живата свирка. Имаме одличен амбиент, супер понуда и секако многу позитивна енергија за сите, порачуваат од новиот Boutique hotel & bar Mozzafiato во Охрид.

Mozzafiato викендот продолжува утре со денска забава со Dj Jane по 13:00 часот и вечернасо одличните MusaiQ по 21:30 часот. Неделата е резервирана за второто издание на Happy BURGER Day, овој пат со нашиот шеф Влатко Георгиески.

Бидете дел од најдобрата забава во градот. Резервирајте навреме на: 076 211 123. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука

Слични објави