Здравје Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Новогодишна понуда од „Валео“ – Подарете со љубов, подарете ваучер за масажа за најблиските

Охрид, 24. декември 2019 (ОХРИДПРЕС0 – Внимавајте добро, време е за одговор на дилемата – Што да им подарите на најмилите за празниците, порачуваат од Ординацијата за физикална терапија „Валео“ од Охрид.

– Сакате да е убаво, корисно, уште и поволно… Од Ординацијата за физикална терапија „Валео“ Ви нудат совршено решение. Купете и подарете ваучер за масажа, сега со неверојатен попуст од 40% и изненадете некој близок за новогодишните празници. Па кој не сака убава релаксирачка масажа…? Направете ги среќни најблиските. Акцијата трае од 24-ти декември 2019-та до 24-ти јануари 2020 година, информираат од „Валео“.

Дополнителни информации можете да добиете на телефонот 071/506-818 или лично во Ординацијата за физикална терапија „Валео“, улица „АСНОМ“, населба „Бејбунар“. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука