Економија Избор Охрид Промо ТОП ВЕСТИ

Spritz your saturday with Aperol во Sky Corner

Охрид, 6. март 2021 (ОХРИДПРЕС) – Добро друштво, разговори кои немаат крај и Aperol Spritz во прекрасниот амбиент на охридскиот Sky Corner.

– Aperol Spritz е коктел кој се прави од врвно италијанско просеко вино (бело пенливо) со вкус на портокал и газирана воза. Spritz your Saturday with Aperol по одлична цена од само 180 денари, потенцираат од Sky Corner.

No description available.

Одлична понуда нудат и од Bistro Corner со супер вкусна понуда.

– Одбери го твоето омилено вино и уживај. Вино и похована даска по цена од само 690 денари. Повелете, порачуваат од Bistro Corner.

За повеќе информации на телефоните: 071/331-607 и 046/611-622,

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука