Забава ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид Охрид најубав ТОП ВЕСТИ Фото на денот

Охрид најубав: 23-ти септември 2022 година

Охрид, 23. септември 2022 (ОХРИДПРЕС) – Facebook страната Охрид најубав/Ohrid najubav објавува дневни фотографии од преубавиот Охрид, кој како и секогаш, блеска со својата безвременска убавина.

Денешната фотографија е направена кај плажата „Горица 3“. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: Охрид најубав/Ohrid najubav

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука