Живот ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид ТОП ВЕСТИ

ЖивоТ: Секој ден е прочка кога простува срцето…

Секој ден е прочка кога простува срцето…
Простете им, пуштете ги, ослободете се…
Тоа ќе им биде и најголемата награда и најголемата казна…

ЖивоТ на OhridPress со најубавите и најинспиративните животни приказни и мудрости.

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука