ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Свет ТОП ВЕСТИ

Сергеј: Смрде нам ноге, а ми мењамо чарапе! (Видео)

Белград, 7. мај 2023 (ОХРИДПРЕС) – Смрде нам ноге, а ми мењамо чарапе… Ова, покрај другото, е описот со кој српскиот глумец Сергеј Трифуновиќ ги опишува состојбите на духот во неговата Србија, по немилите настани од неодамна.

Погледнете го и размислете колку се различни од нашите и колку реално ќе смениме нешто со „генијалната“ замисла да се укине TikTok апликацијата, која по бистрината единствено може да се мери со менувањето на маил адресите на кои беа пријавувани бомбите….

извор: Face Tv фото/видео: Face Tv

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука