ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид Охрид е Супер ТОП ВЕСТИ

Охрид е СУПЕР… секој ден 23.09.2023 година – канал „Студенчишта“ – Охрид, Република МАКЕДОНИЈА

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука