Економија Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Вратете го стариот сјај на вашиот автомобил: Санирање на оштетувања од град или паркинг штети во Охрид со Актив ПДР Сервис

Охрид, 1. ноември 2023 (ОХРИДПРЕС) – Силното невреме проследено со засилени врнежи на дожд и град, силен ветер и грмотевици, кое на 24-ти јуни оваа година го погоди Охрид предизвика големи оштетувања на бројни автомобили во регионот на Охрид.

Решението и спасот за сите е тука во Охрид, а Ви го нуди компанијата Актив ПДР Сервис.

– Нудиме поправка на вдлабнатини без боја или кит. Санирање на оштетувања од град или паркинг штети без китирање и фарбање. Јавете се да се договориме, да се направи детална проверка на оштетувањата возилото, по што ќе се договори и најповолна цена за Вас.Завртете на 078/347-504 и закажете термин веднаш, порачуваат од Актив ПДР Сервис.

Вие сте еден телефонски број оддалечени од стариот сјај на Вашиот автомобил. (Крај)

извор: ОхридПрес фото/видео: Be1 Digital Marketing

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука