ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид Охрид во 12 ТОП ВЕСТИ

ОХРИД во 12: Најновите вести од Охрид – понеделник 20.11.2023 (Видео)

Охрид, 20. ноември 2023 (ОХРИДПРЕС) – Најновите вести од Охрид за понеделник  20-ти ноември 2023 година на OhridPress.

OhridPress – Брзо, точно, проверено…

Следете не на Facebook, Instagram, Twitter и YouTube.

извор: ОхридПрес фото/видео: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука