Избор ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Македонија Охрид ТОП ВЕСТИ

Охрид денеска, 26. ноември 2023 (Фото)

Охрид, 26. ноември 2023 (ОХРИДПРЕС) – По вчерашните засилени врнежи од снег, екипата на OhridPress утрово направи прекрасни фотографии од неговата утринска убавина.

Единствена убавина во лето, зима, дожд, снег или сонце. Уживајте во неговата утринска убавина.

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука