ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ Охрид Охрид во 12 ТОП ВЕСТИ

ОХРИД во 12: Најновите вести од Охрид – среда 21.02.2024 (Видео)

Охрид, 21. февруари 2024 (ОХРИДПРЕС) – Најновите вести од Охрид вторник 21-ви февруари 2024 година на OhridPress.


OhridPress – Брзо, точно, проверено…

Следете не на Facebook, Instagram, Twitter и YouTube.

извор: ОхридПрес фото/видео: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука