Здравје Избор

Презентација на wellness производи во кафе бар Шила

Охрид, 24. јануари 2018 (ОХРИДПРЕС) – Утревечер во кафе барот Шила ќе се одржи презентација на wellness производи.

Присутните ќе бидат запознаени со со нивните придобивки, а ќе може и да ги дегустираат.
Специјален гостин ќе биде Жанко Зш Голабоски.

Презентацијата е со почеток во 18:00 часот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука