Забава Избор ТОП ВЕСТИ Туризам

„Аквалина ЛЕТО 2019“: Оваа сабота забава со група „Броз“

Охрид, 3. јули 2019 (ОХРИДПРЕС) – Оваа сабота, продолжува „Аквалина ЛЕТО 2019“ со уште една супер понуда на ТОП локацијата ова лето, хотел„ Аквалина“ во населбата „Св. Стефан“.

– Повелете на забава на шанкот на „Аквалина“ со одличната охридска група „Броз“. Лето, базен, вкусна храна… Имаме се’ што треба за вистинско место за уживање, порачуваат од хотел „Аквалина“.

Дополнителни информации можете да добиете на телефон: 046/200-047, или на Facebook страната на хотелот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука