Забава Избор ТОП ВЕСТИ Туризам

„Аквалина ЛЕТО 2019“: Во недела староградска вечер со ансамбл „Билјана јуниор“

Охрид, 5. јули 2019 (ОХРИДПРЕС) – Оваа недела, продолжува „Аквалина ЛЕТО 2019“ со уште една супер понуда на ТОП локацијата ова лето, хотел„ Аквалина“ во населбата „Св. Стефан“.

– Во недела, на 7-ми јули, повелете на плажата на хотел „Аквалина“. Вечер со староградска музика од 18:00 часот со ансамбл „Билјана јуниор“. Уште и 10% попуст на сите пијалоци, порачуваат од хотелот.

Дополнителни информации можете да добиете на телефон: 046/200-047, или на Facebookстраната на хотелот. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука