Избор ТОП ВЕСТИ Хроника

Охриѓанка касната од куче во Скопје

Скопје, 8. јули 2019 (ОХРИДПРЕС) – На 7-ми јули 2019 година, во 20:00 часот, во Полициската станица Центар, 44-годишната И.Р. од Охрид пријавила дека на улицата „Лазар Личеновски“ во Скопје била касната од куче скитник.

Повредата била во пределот на десната потколеница. (Крај)

извор: МВР фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука

Слични објави