Избор Струга ТОП ВЕСТИ Хроника

Во струшката болница донесено починато три годишно девојче

Струга, 12. август 2019 (ОХРИДПРЕС) – На 11-ти август 2019 година, во 10:20 часот од Медицинскиот центар Струга било пријавено дека од страна на А.Ј.(25) од Шведска било донесено починато девојче на возраст од три години, без траги на насилство.

По наредба на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција. (Крај)

извор: СВР Охрид фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука

Слични објави