Забава Избор ТОП ВЕСТИ

BBQ Sunday во Sky Corner со Dj Chvare

Охрид, 25. октомври 2019 (ОХРИДПРЕС) – Оваа недела повелете на BBQ Sunday со Dj Chvare, порачуваат од Sky Corner.

– Одберете меѓу највкусните Burger, BBQ Ribs или Frankfurter Hod Dog со гратис коктел Jack Daniels Lynchburg lemonade со секое нарачано јадење. За забавата ќе биде задолжен Dj Chvare, додаваат од Sky Corner.

Хотелот Sky Corner е најновиот во охридската угостителска понуда и претставува вистинско освежување. Омилено место за бизнис средби, вкусен ручек од уникатното мени или уживање во кафе со пријателите во единствен поглед кон Охрид. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: архива

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука