Забава Избор

Лето 2023 во клуб Rebel: Сабота, 9. септември House music night со Dj Dimitris Patsis

Охрид, 6. септември 2023 (ОХРИДПРЕС) – Забавите на Број 1 подиумот ова лето во Охрид продолжуваат со House music night со Dj Dimitris Patsis во сабота, на 9-ти септември во клуб Rebel.

Подгответе се за врвна забава со музичкиот избор и креацијата на грчкиот Dj кој настапува во најпознатите локали во Ибица, Миконос, Монте Карло и насекаде ширум светот. Ве очекува забава за која долго ќе се зборува.

Обезбеден паркинг за сите, а забавата започнува во 00:30 часот. Телефон за дополнителни информации и резервации е ++38979230912.

Ова лето, клуб Rebel е местото каде треба да бидете. (Крај)

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука