Економија Избор

Cleanex Professional – Сервис за хигиена распишува оглас за вработување

Охрид, 15. септември 2023 (ОХРИДПРЕС) – Охридската компанија Cleanex Professional – Сервис за хигиена, распишува оглас за вработување.

Потребни се хигиеничари за одржување хигиена на деловни објекти.

Бараме:

• Брзина и ефикасност во вршење на работните задачи,
• Одговорност и посветеност на работата,
• Способност за тимска работа,
• Педантност во работата и
• Лојалност и чесност.

Нудиме:

• Флексибилно работно време,
• Конкурентни месечни примања,
• К-15 од 18.000 денари и
• Можности за напредок и бонуси.

Сите заинтересирани кандидати можат да се обратат на 075/984-482, info@cleanex.mk или на нашата Facebook страница. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука