Економија Избор

Започна со работа пицеријата „Piccolo“ на улицата „7-ми Ноември“

Охрид, 9. септември 2023 (ОХРИДПРЕС) – Од вечерва охриѓани имаат уште една локација каде можат да вкусат најкусна пица во градот – пицеријата „Piccolo“.

Лоцирана е на улицата „7-ми Ноември“, веднаш до „Миса“ маркетот.

Нудат секогаш свежи и вкусни пици за сите љубители на италијанската храна, подготвени со првокласни состојки. (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука