Здравје Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Месецот е нов, понудата останува: Попуст од 5.000 денари на третманите на калцификати или шилци во „Валео“

Охрид, 1. ноември 2023 (ОХРИДПРЕС) – Од Центарот за физикална терапија „Валео“ нудат неодолива понуда која едноставно мора да ја искористите до крајот на ноември.

– До крајот на ноември искористете го попустот од неверојатни 5.000 денари на шоквејв терапијата за третман на калцификати или шилци. Закажете го вашиот термин на 071/506-818 веднаш, порачуваат од „Валео“.

Центарот за физикална терапија „Валео“ се наоѓа на улицата „АСНОМ“, во населбата „Бејбунар“. Телефонот е 071/506-818, а повеќе детали за тековните акции, понудата и промоциите на нивната нова веб страна valeoohrid.mk, како и на профилите на социјалните мрежи. (Крај)

извор: ОхридПрес фото/видео: Be1 Digital Marketing

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука