Избор Охрид ТОП ВЕСТИ

Доза убавина, Охрид 28. ноември 2023 година

Охрид, 28. ноември 2023 (ОХРИДПРЕС) – Доза убавина од преубавиот Охрид, денеска, вторник, 28. ноември 2023 година, во попладневните часови.

Силниот ветер и високите бранови ниту во еден момент не ја намалија истата.

Охрид денеска… (Крај)

извор: ОхридПрес фото: ОхридПрес

@OhridPress - Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на OhridPress значи дека се согласувате со условите за преземање, кои се објавени тука